Najnowsza interwencja Uważam Rze

Żadna zmiana

Zmiany w rządzie, jakie zafundował nam pan premier, zapowiadane z taką pompą, wyczekiwane od dobrych kilku lat, nie są jakieś porażające ani pod kątem merytorycznym, ani jakościowym.

Czego możemy spodziewać się po nowej ekipie? Szczerze wątpię, by doprowadzili Polskę do tego, by stała się w szybkim czasie Zieloną Wyspą. O nowej superpani wicepremier wiem tyle, że klnie i nie gada z durniami – trzeba wyczekiwać, w stosunku do kogo zachowuje ostentacyjne milczenie. Pan minister od finansów młody wykształcony... jakoś swojsko brzmi. Całej reszty nie pamiętam i pamiętać nie chcę. Rzadko zgadzam się z Leszkiem Millerem, ale tutaj nietrudno nie zauważyć, że Tusk kupuje czas Polaków i tym samym marnotrawi kolejne okazje, by wziąć się do roboty i przeprowadzić w Polsce szereg niezbędnych reform. Żal tylko ministra Nowaka, no ale cóż, jak ktoś bawi się w tik-taka zamiast poświęcić się obowiązkom, to nie moźna się spodziewać, że się to inaczej zakończy.

A. Kłak

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy