Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Naziole ante portas!

pitu pitu

Trzeba to wreszcie jasno powiedzieć: przywiązanie do swobód i praw obywatelskich oraz wolności gospodarczej to prosta droga do ustaw norymberskich!

Trzeba to wreszcie jasno powiedzieć: przywiązanie do swobód i praw obywatelskich oraz wolności gospodarczej to prosta droga do ustaw norymberskich! Każda stuwatowa żarówka to kolejna komora gazowa, a elektrownie węglowe to kryptoobozy koncentracyjne! Wszelki protest przeciwko nauce masturbacji w przedszkolu to pluton egzekucyjny, a uważanie marchwi za warzywo to puszka cyklonu B!

Żeby powstrzymać nazistów, musimy głosować na twórców tego kretyństwa, bo jedyna droga, by powiedzieć faszystom twarde „no pasaran!”, to jeszcze wyższe podatki, wyższe ceny energii, więcej bezrobocia, biurokracji, korupcji i centralnego zarządzania z Brukseli dosłownie wszystkim, począwszy od tego, co zjemy jutro na śniadanie, po ruchy ciał niebieskich. Do ostatecznego pokonania nazistów konieczne jest także, by faceci wreszcie nauczyli się sikać w kucki i polubili noszenie sukienek – klient w sukience jest mniej awanturujący się.

Wszak 70 proc. Europejczyków przestało ufać unijnym instytucjom, tylko dlatego że pewnego ranka, wstając z łóżek, postanowili być złymi ludźmi. Że to może być skutek bezrobocia, spadku poziomu życia, niekonkurencyjnej gospodarki i gigantycznego zadłużenia, nikt przecież antyfaszystom nie wmówi. ν

1 2
Następna

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Wojciech Romański

W smoczym kręgu