Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

źródło: materiały prasowe
Mitsubishi Space Star. Cena od: 38 990 zł

Oszczędny maluch

Krzysztof Galimski

Mitsubishi Space Star to jedno z najtańszych miejskich aut na rynku. Dodajmy to tego, że już w standardzie otrzymujemy radio i klimatyzację, a niskie spalanie ucieszy serce każdego skąpca. Następca Colta ma być propozycją dla poszukujących drugiego samochodu lub dopiero rozpoczynających przygodę z motoryzacją. 

Projektanci nie silili się na eksperymenty. Space Star ma klasyczną bryłę miejskiego auta. Jedyną ekstrawagancją jest niewielki spoiler dachowy. To zresztą nie tylko ozdoba. Ściśle współpracujący z projektantami specjaliści od aerodynamiki zrobili wszystko, żeby zmniejszyć opór powietrza (współczynnik Cx wynosi zaledwie 0,27), a tym samym poprawić osiągi pojazdu i obniżyć spalanie.

Wnętrze również nie szokuje. Jest czytelne i uporządkowane. Wykonane w całości z twardych, ale dobrze spasowanych plastików. W topowej wersji – Intense – otrzymujemy dodatkowo skórzane obszycie kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Mimo niewielkich rozmiarów, z przodu jest wystarczająco dużo miejsca nawet dla wysokiego kierowcy i pasażera. Siedząc z tyłu również nie powinniśmy narzekać na komfort jazdy, chyba że mierzymy ponad 185 cm. Dryblasy będą zahaczać głową o sufit. Wygospodarowano także miejsce na kilka niemałych i użytecznych schowków.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość