Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Śpiewał jak Pavarotti

Paweł Zarzeczny

Łapcie bandytów, ale nie nagradzajcie donosicieli. Psujecie naród, hodując Pawków Morozowów

Marek Hłasko w „Pięknych dwudziestoletnich”, książce w kraju wyklętej wraz z autorem niby na wieki (a dziś w szkole mojej córki u zakonnic jest to lektura obowiązkowa!), opisując, jak to kiedyś popijał na gruzach z Polańskim i Cybulskim, rzekł, że w Polsce w zasadzie każdemu człowiekowi wolno wszystko. Pod jednym wszelako warunkiem: że pierwszy dobiegnie na komisariat.

No i właśnie mamy tego doskonały przykład. Państwo nasze kajdanami naszych przedstawicieli pakuje do aresztu Mirosława P. To prezes związku siatkówki i facet, który zrobił więcej od Tuska et consortes – on swoją grupę doprowadził do mistrzostwa świata, do tego w turnieju, który sam zorganizował. Został oskarżony o przyjęcie 400 tys. zł przez gościa, który zwyczajnie pierwszy dobiegł na komisariat. Tego, co łapówkę dawał pod czujnym okiem kamery CBA.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO