Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Dziennikarze dla Fundacji Anny Dymnej

W 2015 r. Charytatywny Bal Dziennikarzy powraca w nowej formie i będzie największą atrakcją zbliżającego się karnawału

W 2015 r. Charytatywny Bal Dziennikarzy powraca w nowej formie i będzie największą atrakcją zbliżającego się karnawału. Odbędzie się 7 lutego 2015 r. w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej, a głównym celem, na który zostanie przeznaczony dochód z imprezy, będzie wsparcie podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, która w ciągu 10 lat istnienia pomogła w całej Polsce blisko 20 tys. osób chorych i niepełnosprawnych.

Bale, w których do tej pory uczestniczyło za każdym razem ok. 1000–1200 gości, są imprezą środowiskową o ugruntowanej renomie i gromadzącą licznych przedstawicieli wszystkich mediów, a także osobistości świata polityki, biznesu i kultury.

Charytatywne zaangażowanie środowiska dziennikarskiego, związane z Fundacją Charytatywny Bal Dziennikarzy, rozpoczęło się w 1998 r. Fundacja powstała z potrzeby serca dziennikarzy z różnych mediów i jest organizacją non profit, której nadrzędnym celem jest pomoc najbardziej potrzebującym. Wspiera placówki opieki zdrowotnej, szpitale, instytucje opieki społecznej, domy dziecka, organizacje opiekujące się dziećmi, niepełnosprawnymi i wiele innych. Do tej pory, przy okazji podejmowanych przez Fundację działań, udało się zebrać łącznie ok. 3 mln zł.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe