Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

źródło: Forum
Krystian Maj

Intermedia

Krystyna Pawłowicz

Jesteś jutuberem, performerem, vlogerem. Jak twoi bliscy zareagowali na to, że wybrałeś zawód, który jeszcze pięć lat temu nie istniał nawet z nazwy?

Mama chciała, żebym miał porządną pracę, dla dziadków najważniejsze było, żebym miał co do garnka włożyć. Na początku pukali się w czoło, oglądając moje filmiki, ale jak zobaczyli, że jestem samodzielny finansowo, przekonali się, że mój pomysł na sukces był niezły.

Zawsze byłeś kreatywny?

W liceum byłem mistrzem gry RPG na czacie. Wymyślałem historie oparte na japońskiej mandze „Dragon Ball”. Może kiedyś napiszę książkę fantasy albo nakręcę film długometrażowy? Nie potrzebuję do tego studiów. W końcu Quentin Tarantino też był samoukiem. Na razie opowiadam historie w pięciominutowych prankach.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO