Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

źródło: www.fotografpiaseczno.com
Tomasz Raczek

Dziennikarze dzieciom

Aleksander Piński

Już po raz 16. Charytatywny Bal Dziennikarzy pomógł najbardziej potrzebującym. W tym roku pieniądze zebrane podczas imprezy wsparły podopiecznych Fundacji „Mimo Wszystko”


Wśród dzieci, którym pomogli uczestnicy balu, który odbył się 7 lutego, jest m.in. 7-letni chłopiec, który urodził się z wadą rozwojową mózgu. Ma problemy z koordynacją ruchową i mówieniem. Ciągle potrzebne są ogromne środki na jego rehabilitację. Pomoc udało się pozyskać także dla 11-letniej dziewczynki cierpiącej na zespół Aicardiego. Ona także potrzebuje pieniędzy na rehabilitację.

Zarząd i Rada Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy dziękują gościom, sponsorom i partnerom za udział w XVI Charytatywnym Balu Dziennikarzy w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej. Uczelnia jest partnerem strategicznym fundacji. Na uroczystym balu znakomicie bawiło się około 1000 gości: przedstawicieli mediów, świata biznesu, polityki i kultury. Imprezę poprowadziło trio dziennikarzy: Agata Młynarska, Kinga Rusin i Maciej Dowbor.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy