Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

źródło: www.fotografpiaseczno.com
Tomasz Raczek

Dziennikarze dzieciom

Aleksander Piński

Już po raz 16. Charytatywny Bal Dziennikarzy pomógł najbardziej potrzebującym. W tym roku pieniądze zebrane podczas imprezy wsparły podopiecznych Fundacji „Mimo Wszystko”


Wśród dzieci, którym pomogli uczestnicy balu, który odbył się 7 lutego, jest m.in. 7-letni chłopiec, który urodził się z wadą rozwojową mózgu. Ma problemy z koordynacją ruchową i mówieniem. Ciągle potrzebne są ogromne środki na jego rehabilitację. Pomoc udało się pozyskać także dla 11-letniej dziewczynki cierpiącej na zespół Aicardiego. Ona także potrzebuje pieniędzy na rehabilitację.

Zarząd i Rada Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy dziękują gościom, sponsorom i partnerom za udział w XVI Charytatywnym Balu Dziennikarzy w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej. Uczelnia jest partnerem strategicznym fundacji. Na uroczystym balu znakomicie bawiło się około 1000 gości: przedstawicieli mediów, świata biznesu, polityki i kultury. Imprezę poprowadziło trio dziennikarzy: Agata Młynarska, Kinga Rusin i Maciej Dowbor.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej

Wojciech Romański

W smoczym kręgu