Najnowsza interwencja Uważam Rze

Komentarz rysunkowy

Mem miesiąca

Hejt Park

„Ostrzegam polską prawicę, że też tak może skończyć, bo znam niejednego geja w polskiej polityce i niejedną prostytutkę, i niejedną osobę transseksualną, i niejednego heteroseksualistę, który zdradza, ma dzieci na boku, a udaje świętego”.

Robert Biedroń, prezydent Słupska


„Ja bym z Dudą nie debatował, dopóki by nie przeprosił za wszystkie agresje, chamstwa, wyzwiska, za to wszystko, co PiS wyprawiał przez pięć lat insynuacji, kłamstwa, podłości, nienawiści. I ja na miejscu prezydenta bym się z Dudą nie spotkał!”

Stefan Niesiołowski, PO


„Nie podoba mi się to, nie o taką Polskę walczyłem, ale nie mam siły i rozbrojono mnie, zniszczono mi stocznię, zniszczono moje zaplecze. (…) Musiałbym połowę obywateli zamknąć, połowę na pilnowanie, a kto będzie pracował?”

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez