Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Mem miesiąca

Hejt Park

„Trudno o gorszego z punktu widzenia obywatela prezydenta niż Bronisław Komorowski. On broni dawnego układu. Samo jego imię o tym świadczy, że broni”

Paweł Kukiz,
kandydat na prezydenta


„Ale przepraszam, kto to zaczął? Wojna domowa zaczęła się na Majdanie. Niech pan Poroszenko najpierw zrobi porządek u siebie, dojdzie do ładu z własnym narodem, a potem zwraca się z błagalnym apelem o rozpętanie  III wojny światowej”

Jan Tomaszewski, PO


„PZPR im nie przeszkadza, ZSL wam nie przeszkadza, a przeszkadza UW? (…) Najpierw zajrzyjcie w swoje własne oczy i serca, dostrzeżcie tam belkę, a potem szukajcie źdźbła w czyimś”

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?