Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Butik- Multimedia

POLECA ADAM MACIEJEWSKI

Tripleton Enigma E2

Telefon Tripleton Enigma E2 ma klasyczną budowę, prosty i elegancki wygląd. Wyposażono go w wyświetlacz z przekątną 2,4 cala. Podobnie jak setki innych telefonów może robić zdjęcia, przesyłać pliki w systemie Bluetooth czy łączyć się z internetem. Jest jednak coś, co go wyróżnia – dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii (m.in. 2048 bitowego algorytmu szyfrującego RSA), aparat zapewnia kompletne zabezpieczenie przed podsłuchem i przechwyceniem wiadomości. Telefon Enigma E2 jest bardzo prosty w obsłudze. Nie wymaga zapamiętywania haseł czy wprowadzania kodów – połączenia szyfrowane są automatycznie po wciśnięciu jednego przycisku. To profesjonalne narzędzie do przekazywania poufnych danych czy prowadzenia negocjacji. Trzeba jednak pamiętać, że do nawiązania połączenia szyfrowanego konieczne jest użycie dwóch kompatybilnych telefonów Enigma E2, pracujących w tym samym systemie szyfrowania danych.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?