Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Butik- Multimedia

POLECA ADAM MACIEJEWSKI


Xbox One Digital TV

Ciekawa oferta Microsoftu dla posiadaczy konsol Xbox One – tuner cyfrowej telewizji naziemnej, który podpięty pod konsolę wyświetla podstawowe kanały emitowane w niekodowany sposób. Instalacja jest banalnie prosta. Z jednej strony podłączamy dekoder do anteny, z drugiej do wejścia USB. W efekcie na ekranie pojawia się eleganckie menu, w którym zapoznać możemy się z programem telewizyjnym, przeczytać opisy filmów i audycji. Całość sterowana jest za pomocą kontrolera, który zwykle używany jest do grania.

Możliwe jest zarówno oglądanie, jak i przewijanie obrazu – w tym celu wykorzystywana jest pamięć wewnętrzna konsoli. Możemy też nagrywać programy na dysku urządzenia. Ciekawą opcją jest wyświetlanie obrazu telewizyjnego w trakcie grania na konsoli. Wyświetla się wtedy mały ekran z podglądem.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?