Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Miejski mistrz

• SAMOCHODY • POLECA KRZYSZTOF GALIMSKI Smart wygląda jak zabawka, ale to pełnowartościowy samochód

Tylni napęd i tylko dwa miejsca w środku. To przepis na samochód całkowicie bezkompromisowy. Tym razem jednak inżynierów nie interesowały wyśrubowane osiągi i bicie rekordów okrążeń na torach wyścigowych. Smart Fortwo ma przed sobą jedno zadanie: podbić miasto.

Tego pojazdu nie da się pomylić z żadnym innym. Choć to już trzecia generacja tego samochodu, w dalszym ciągu jego widok budzi spore (i pozytywne) emocje. Pudełkowaty kształt nadaje mu wygląd zabawki. Ale to pozory. Smart jest pełnowartościowym samochodem.

Tradycyjnie jego nadwozie jest dwukolorowe – dostępnych jest 40 możliwych kombinacji. Wnętrze też jest dwubarwne – w kontrastowych kolorach. Przede wszystkim jednak jest całkiem przestronne. Oczywiście w środku zmieszczą się tylko dwie osoby, ale będzie im naprawdę wygodnie. Klaustrofobia tu nie grozi. Jakości materiałów też nie można wiele zarzucić. Pewnie, nie jest to segment premium, ale też nie wygląda tanio i plastikowo. Przełączniki są logicznie rozmieszczone i łatwe w obsłudze. Jedyne zastrzeżenie można mieć do dotykowego ekranu. Jest umieszczony „na płasko” i lekkie nachylenie do kierowcy bardzo poprawiłoby jego czytelność.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy