Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Polityk z plakatu

Żelazna logika

• ŻELAZNA LOGIKA • To ja już wolę średniowiecze W średniowieczu zdecydowanie nie było aż tak mroczno, by okres po nim nazywać odrodzeniem PAWEŁ ZARZECZNY Jak wyborcy mają rozliczyć kogoś, kto niczego nie obiecał i nie miał żadnego pomysłu?

 

Kampania wyborcza była wyjątkową mieszanką straszenia, rzucania sloganów, obietnic i od czasu do czasu jakiegoś konkretu. Była to również tradycyjna kopalnia żelaznej logiki. Czego się dowiedzieliśmy?

Od Joanny Muchy na konferencji prasowej, że „prokuratura jest upolityczniona i działa na zlecenie PiS”, choć kilkanaście minut wcześniej jej szefowa Ewa Kopacz na innej konferencji zapewniała o niezależności prokuratury.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość

Wojciech Romański

W smoczym kręgu