Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

źródło: materiały prasowe

Komfort i bezpieczeństwo

Krzysztof Galimski

• SAMOCHODY • POLECA KRZYSZTOF GALIMSKI

Już na pierwszy rzut oka robi wrażenie. Niedawno odświeżona, trzecia generacja outlandera nie przypomina już delikatnego, podwyższonego kombi. To pełnowymiarowa terenówka. Szeroka, wysoka i masywna. Po niedawnym facelifcie znów nabrała drapieżnych i dynamicznych rysów.
Zmiana stylu nie jest jednak powodowana tylko estetyką. Rysujący nadwozie mieli przed sobą jeden podstawowy cel: ekologia poprzez niższe spalanie, czyli mniejsza masa i niższy opór powietrza.
Kabina jest za to niemal ascetyczna. Na pewno na plus można zaliczyć intuicyjne rozmieszczenie wszelkich przycisków. Wszystkie systemy są łatwe w obsłudze i nie trzeba się do nich długo przyzwyczajać. Do niedawna można było mieć zastrzeżenia do estetyki. Wnętrze dominował wielki kawał czarnego plastiku, który otaczał wyświetlacz nawigacji. Teraz zmiany objęły też wnętrze. W dalszym ciągu nie jest to dzieło sztuki, ale jest już przyjemniej dla oka. Znacznie przyjemniej.
Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO