Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

źródło: materiały prasowe

Komfort i bezpieczeństwo

Krzysztof Galimski

• SAMOCHODY • POLECA KRZYSZTOF GALIMSKI

Już na pierwszy rzut oka robi wrażenie. Niedawno odświeżona, trzecia generacja outlandera nie przypomina już delikatnego, podwyższonego kombi. To pełnowymiarowa terenówka. Szeroka, wysoka i masywna. Po niedawnym facelifcie znów nabrała drapieżnych i dynamicznych rysów.
Zmiana stylu nie jest jednak powodowana tylko estetyką. Rysujący nadwozie mieli przed sobą jeden podstawowy cel: ekologia poprzez niższe spalanie, czyli mniejsza masa i niższy opór powietrza.
Kabina jest za to niemal ascetyczna. Na pewno na plus można zaliczyć intuicyjne rozmieszczenie wszelkich przycisków. Wszystkie systemy są łatwe w obsłudze i nie trzeba się do nich długo przyzwyczajać. Do niedawna można było mieć zastrzeżenia do estetyki. Wnętrze dominował wielki kawał czarnego plastiku, który otaczał wyświetlacz nawigacji. Teraz zmiany objęły też wnętrze. W dalszym ciągu nie jest to dzieło sztuki, ale jest już przyjemniej dla oka. Znacznie przyjemniej.
Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy