Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

źródło: materiały prasowe

Prawdziwe GT

Krzysztof Galimski

SAMOCHODY POLECA KRZYSZTOF GALIMSKI

Czterodrzwiowa wersja największego i najbardziej luksusowego ze sportowych samochodów bawarskiej marki nie ucierpiała wizualnie na zabiegu przedłużenia. Przeciwnie. Wydaje się nawet lżejsza i smuklejsza od swojej dwudrzwiowej siostry.
Rozstaw osi jest o ponad 11 cm dłuższy niż w dwudrzwiowej wersji. To oznacza, że zarówno z przodu, jak i z tyłu miejsca jest więcej niż wystarczająco nawet dla osób wysokich i solidnie zbudowanych. Jedynym problemem jest nisko poprowadzona linia dachu, ale to będzie przeszkadzało tylko posadzonym z tyłu koszykarzom.
Jakość wykończenia wnętrza jest dokładnie taka, jaką można by oczekiwać od samochodu, za który trzeba zapłacić ponad 400 tys. złotych. O takich rzeczach jak pełne pokrycie foteli dwoma gatunkami skóry, czy drewnianych lub aluminiowych wstawkach nie ma nawet co pisać. W tej klasie to rzecz oczywista. Inna sprawa, że podstawowa wersja „szóstki” nie rozpieszcza gadżetami, a bawarska marka każe sobie za każdą rzecz słono dopłacać. Kamera cofania to wydatek 2,5 tys. zł, wentylacja foteli – 6 tys. zł, ogrzewanie tylnej kanapy – kolejne dwa. Klimatyzacja oczywiście jest, ale jeżeli chcemy, by każdy podróżujący sam mógł ustawiać temperaturę, to dopłacimy nieco ponad 4 tys zł. Lista jest oczywiście znacznie dłuższa i trzeba się przygotować do wydania lekką ręką ponad 50 tys. zł na akcesoria i dodatki. W zamian jednak otrzymujemy samochód dokładnie dopasowany do indywidualnych preferencji i potrzeb.
Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość