Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

źródło: materiały prasowe

Praktyczna radość

Krzysztof Galimski

• SAMOCHODY • POLECA KRZYSZTOF GALIMSKI

Przysłowie głosi: w kombi jeżdżą zombie. Zgodnie z tą ludową mądrością takie samochody są funkcjonalne, choć zwykle nudne i niebudzące najmniejszych emocji. Ale nawet tak ważna zasada ma wyjątki. Jednym z nich jest poddana właśnie kuracji odmładzającej druga generacja kii cee’d.

Trudno obecnie znaleźć brzydki samochód kompaktowy. Konkurencja w tym segmencie jest bardzo duża, a nawet zakupy flotowe są częściowo dokonywane oczami. Cee’d jednak i tu się wyróżnia. Zwarta i dynamiczna linia nadwozia z głębokimi przetłoczeniami wskazuje, że mamy do czynienia z samochodem o sportowym zacięciu. Jednocześnie nie jest krzykliwy ani w jakikolwiek sposób udziwniony. To samochód, który się szybko nie zestarzeje.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?