Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

ROBERT GARDZINSKI

Najlepsze teksty o polskich produktach

 

Konkurs im. Mirosława Cielemęckiego na najlepszy tekst ekonomiczny o polskich produktach lub polskim przemyśle to pierwsza w kraju próba nagrodzenia tych autorów, którzy promują nasze produkty i firmy. Redakcja „Uważam Rze” uhonorowała w ten sposób jednego z najwybitniejszych dziennikarskich ekonomicznych, prekursora idei rozwoju gospodarki poprzez promowanie polskich firm i ich wyrobów. Nagrodzeni autorzy doskonale rozumieją tę ideę. Dobra promocja naszych marek to coś, co wszystkim nam się opłaca.

Przez lata pokutował w myśleniu o gospodarce pogląd, że to zagraniczne inwestycje zagwarantują nam dobrobyt. Przez to zaniedbano budowę naszego przemysłu, a polskie firmy znalazły się w sytuacji znacznie mniej korzystnej niż zagraniczna konkurencja. Tym bardziej warto docenić naszych laureatów, którzy w swoich pracach pokazali przykłady tych polskich producentów, którym mimo braku wsparcia udało się osiągnąć sukces. Szczególne podziękowania należą się także sponsorom – spółkom Fakro i Boryszew. To firmy, które nie dość, że dzięki ciężkiej pracy i wizjonerskiemu zarządzaniu mogą być wzorem dla wielu przedsiębiorców, to jeszcze mają świadomość potrzeby rozwoju naszego sektora prywatnego i chęć, by wspierać takie działania.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?