Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Nie stać nas na złe stadiony

Rozmawiał Wojciech Romański

Żeby firmy mogły się rozwijać, zatrudniać ludzi, wprowadzać lepsze technologie, nie mogą być zmuszane w przetargach do oferowania cen dumpingowych – mówi Konrad Sobecki, współwłaściciel spółki Tamex Obiekty Sportowe

W ciągu ostatnich 10 lat powstało w Polsce wiele nowych obiektów sportowych, stadionów piłkarskich, lekkoatletycznych, ale także mniejszych, takich jak orliki. Oczywiście pomogła w tym organizacja u nas dużych imprez sportowych, takich jak Euro 2012, ale to chyba nie jedyny powód. Skąd taki boom?

Wynika to z wielu przyczyn. Największym katalizatorem był program budowy orlików, w ramach którego w ciągu czterech lat powstało ponad 2 tys. kompleksów boisk. Ale już wcześniej świadomość potrzeby budowy i modernizacji obiektów sportowych rosła, szczególnie w środowisku samorządowym.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?