Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Podsłuchane pod drzwiami

Igor, tak być nie może. Musimy koniecznie jakoś zareagować na tę Biedronkę. A właściwie na zakupy Kaczora.

Zwariowałeś? Od pięciu lat nie byłem w żadnym spożywczym. A pięć lat temu byłem raz, żeby kupić gumę do żucia, i to nie w Biedronce, ale luksusowych delikatesach.
Hm, to trochę kłopot, bo dziennikarze pytają, która to Biedronka. Chcieliby, żeby obsługa opowiedziała, jak to jest sprzedawać ziemniaki premierowi.

Igor, z sufitu się urwałeś? Jak Gośka potrzebuje ziemniaków czy czego tam, to ma BOR-owca na posyłki.
No nic, zrobi się inscenizację. Zadzwonię do kumpla w zarządzie Biedronki, zaaranżujemy wszystko, wybierzemy sklep, weźmiemy paru chłopaków z CIR, przebierzemy w fartuchy i będą mówić o stałym kliencie Donaldzie. Nie takie rzeczy się – he, he – organizowało. Aha, musimy cię pokazać, jak robisz tam zakupy.

Bez tego się nie da?
Nie, nie możesz być gorszy od Kaczora.

Trudno, ale będę musiał to jakoś przećwiczyć,
żeby nie dać plamy.

Spoko, przy Parkowej w hotelu przygotujemy makietkę z półkami, produktami – musisz wkuć ceny – kasą i ochroną. Ja mogę być kasjerem, Graś zagra ochroniarza, na cieciowaniu się zna. Arabski będzie przestawiał skrzynki. Przygotujemy cię tip-top.

Dobra. Daj tylko wcześniej ściągę z tymi cenami, muszę to wykuć. Jak przed tamtą debatą w 2007 roku. Aha, i weź dla mnie fundusze reprezentacyjne. Przecież nie będę ze swoich płacił, nawet w udawanym sklepie.

Łukasz Warzecha

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy