Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Czas zwykłych ludzi

Joanna Bojańczyk

Podaż informacji o modzie, jej zmiany i sprzeczności są nie do strawienia dla przeciętnego człowieka. Prostsze wytyczne daje moda uliczna, która zwycięża dzisiaj nad wybiegami

Blog Sartorialist odwiedza codziennie ponad milion internautów z całego świata. Jego autor Scott Schuman, specjalista marketingu, rzucił pracę w firmie odzieżowej, gdy sześć lat temu jego amatorski fotograficzny blog stał się hitem w Internecie. Zamieszcza na nim codziennie zdjęcia dobrze ubranych ludzi na ulicach miast. Szuka ich na całym świecie, przemieszczając się między Sztokholmem i Paryżem, Florencją i Sydney, Nowym Jorkiem i Singapurem. Czasem fotografuje zwykłych przechodniów, czasem ludzi z pierwszych stron gazet. Komentuje, robi wywiady.

Szybko Schuman stał się autorytetem w świecie mody. Tygodnik „Time” wybrał go na jednego ze stu najbardziej znaczących ludzi branży, brytyjski „Guardian” umieścił jego blog na liście 50 najbardziej wpływowych. Sfotografował kampanię reklamową dla Donny Karan i firmy APC, piszą o nim „Vogue”, „Elle”, a „New York Times” stwierdził, że jest autorem bloga, „który stał się formą sztuki”. Intel nakręcił o nim film dokumentalny.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?