Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Powiedzieli: Gorzkie życie singli i singielek

Z pozoru to pięknie wygląda. Single dużo pracują. Część z nich również intensywnie konsumuje wrażenia: spotyka się ze znajomymi, chodzi na koncerty, uprawia sporty ekstremalne. Muszą mieć wysoki poziom adrenaliny i nowe wrażenia, żeby nie było nudno i żeby nie odczuwać samotności. Jeden z moich rozmówców nie lubi wracać do domu, „bo tam jest pusto w łóżku i w lodówce”. Więc ucieka w pracę, nawet w weekendy. Inna singielka przyznała, że nie ma nic gorszego, niż świadomość, że w wolny dzień wszyscy spędzają czas z bliskimi. To może być wielki ból nawet fizyczny, gdy nie ma się do kogo przytulić.

(…) Singiel chodzi z randki na randkę jak od sklepu do sklepu i powtarza: to jeszcze nie to. To smutne, bo często ewentualnego partnera traktuje jak towar w sklepie.
dr Julita Czernecka, socjolog, w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” (31.03.2011 r.)
wyb. m.b.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?