Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Być jak Barack Obama

Eryk Mistewicz

Politycy najgłośniej protestujący przeciw plastikowej polityce i theatrum dla gawiedzi dziś bez skrupułów idą tą drogą

Kandydat prawicy nie należał do ulubieńców mediów. A jednak nie udało się wyśmiać profesjonalnie przygotowanej przejażdżki rewolwerowca zaprowadzającego porządek. Nie udało się wyszydzić wypadu zapracowanego Baracka Obamy po hamburgera.  Media choćby najbardziej nienawistne wobec Sarkozy’ego i Obamy, obsługujące wyborców ich konkurentów, nie były w stanie zakwestionować choćby jednego szczegółu ich opowieści.

Tak, zdecydowanie łatwiej jest protestować wobec polityki spektaklu i użycia narracji, niż zaproponować dobre przedstawienie, choć przecież wydaje się to tak proste.

Autor jest konsultantem politycznym, twórcą strategii marketingu narracyjnego, współautorem wydanej niedawno „Anatomii władzy”.

1 2
Następna

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE