Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Co dalej z Platformą?

Krzysztof Feusette

Tsunami hipokryzji zalewa kolejne czasopisma, telewizje i stacje radiowe. Fala oburzenia manifestacjami na Krakowskim Przedmieściu przekracza dziś wszelkie dopuszczalne stany alarmowe.  Kaczyński zacytował Herberta, ratuj się, kto może.

Ale najgorsze były tablice i transparenty. Że Donald Tusk zdradził. Że Bronisław Komorowski zdradził. Że Władimir Putin jest kłamcą.  Że od TVN i Platformy wybaw nas Panie. 

– Mamy do czynienia z niebywałym chamstwem i zdziczeniem, które na Krakowskim Przedmieściu podpalało Polskę razem z Kaczyńskim i PiS-owcami – mówi Stefan Niesiołowski.  Kazimierz Kutz dodał: – Mamy w PiS jakieś całkowite poczucie bezkarności.

Tak oto można dojść do wniosku, że za każdy uliczny transparent, każde wyzwisko wykrzyczane w stronę polityków odpowiada szef partii, którą popiera osoba wyzywająca. Gdybym przyleciał do Polski z Marsa, może byłbym gotów się z tą teorią zgodzić. Nie przyleciałem, więc muszę zadać to pytanie: a co z morderstwami? Jak zakwalifikować sytuację, gdy człowiek popierający partię X chce zamordować lidera partii Y, ale ma za małe możliwości, więc chwyta za nóż i zabija innego działacza partii Y?

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?