Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Mój mini-max

Z Ludwikiem Dornem, jednoosobowym koalicjantem PiS

I  jak panu, przyjacielowi ludu PiS--owskiego, w PiS?

Jestem zadowolony. W niektórych sprawach sygnalizuję nieco odmienny pogląd, ale zgodnie z umową – delikatnie.

Ma pan kontakt z prezesem Kaczyńskim?

Panowie, dajcie spokój! Nie będę na takie pytania odpowiadał. Ważne, że skrzynka działa. Co w niej się kręci, nie ma znaczenia.

To inaczej – jak sobie radzi PiS? To dobra linia?

Przy tym natężeniu konfliktu politycznego i społecznego trudno o linię idealną. Są kwestie ważne, które uważam za warte podjęcia. Wtedy zwracam się do PiS jako mojego koalicjanta. A jeśli spotykam się z odmową, o co nie mam pretensji, to zwracam się do innych ugrupowań, np. do PJN.  Na pewno podzielam główny PiS-owski cel: konieczność zmiany systemu dystrybucji szacunku społecznego. Ale napięcie jest tak duże, że mniejszą uwagę zwracam na to, czy wszystkie guziki w mundurze są zapięte, a większą na to, czy ktoś dobrze strzela.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO