Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

FOT. RAFAL GUZ/FOTORZEPA

Strzelam ciszej

Z minister w kancelarii premiera, politykiem Platformy Obywatelskiej, Julią Piterą rozmawiają Jacek i Michał Karnowscy

Po drodze pani minister z Mirosławem Drzewieckim w jednej partii?

Bardzo nie podoba mi się to, co zrobił Mariusz Kamiński. Ludziom, którzy dysponują bądź dysponowali narzędziami władzy, zwłaszcza w służbach specjalnych – szczególnie, gdy chodzi o materiały prokuratorskie, o słowa niepotwierdzone, ale mogące zniszczyć człowieka – wolno mniej. Szkoda, że były szef CBA o tym zapomniał.

Jego słowa potwierdził w części prokurator Seremet. I co miał zrobić Kamiński, gdy widział, że śledztwa w tak ważnych sprawach są ukręcane?

A skąd teza, że są ukręcane? Tego nie wiemy, tego nie wiadomo. Prokurator Seremet mówił coś przeciwnego – że trwają. A części w ogóle nie było. Ba, nie ma tych rzeczy w zeznaniach świadka koronnego.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy