Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

FOT. RAFAL GUZ/FOTORZEPA

Strzelam ciszej

Z minister w kancelarii premiera, politykiem Platformy Obywatelskiej, Julią Piterą rozmawiają Jacek i Michał Karnowscy

Po drodze pani minister z Mirosławem Drzewieckim w jednej partii?

Bardzo nie podoba mi się to, co zrobił Mariusz Kamiński. Ludziom, którzy dysponują bądź dysponowali narzędziami władzy, zwłaszcza w służbach specjalnych – szczególnie, gdy chodzi o materiały prokuratorskie, o słowa niepotwierdzone, ale mogące zniszczyć człowieka – wolno mniej. Szkoda, że były szef CBA o tym zapomniał.

Jego słowa potwierdził w części prokurator Seremet. I co miał zrobić Kamiński, gdy widział, że śledztwa w tak ważnych sprawach są ukręcane?

A skąd teza, że są ukręcane? Tego nie wiemy, tego nie wiadomo. Prokurator Seremet mówił coś przeciwnego – że trwają. A części w ogóle nie było. Ba, nie ma tych rzeczy w zeznaniach świadka koronnego.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?