Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

PHOTO: OLSZANKA/EAST NEWS

Śpiewam całymi dniami i nocami

Natalia Schiller

Jest pan jednym z faworytów programu „X Factor”. Co pan dziś robi?

Przygotowuję się. Właściwie ciągle. Wstaję o siódmej rano, robię 20 pompek, piję kawę bez śniadania, łapię jakiś zapleśniały jogurt, piję drugą kawę, idę ćwiczyć i cały czas śpiewam. Całymi dniami i nocami śpiewam. W końcu nawet papier toaletowy musi się rozwijać.

Co będzie, jeśli pan wygra?A co ma być? Ruski szampan i kawior.

Sądzi pan, że pana życie znacznie się zmieni?


Nie chciałbym, żeby diametralnie się zmieniło. Dobrze jest tak, jak jest. Zresztą nie wiem, czy w naszym nieszczęsnym kraju życie może się zmienić dzięki 100 tys. zł.  

Czy to prawda, że woli pan grę na ulicy niż w świetle reflektorów?

Lubię i to, i to. Czasami to, gdzie gram, zależy od tego, gdzie więcej płacą. Miałem okresy, kiedy było u mnie krucho z forsą. A teraz mam rodzinę i dziecko – względy finansowe w naturalny sposób zaczynają odgrywać rolę.

Czuje pan, że może na stałe zaistnieć jako artysta?

Nie wiem, czy nim jestem i czy kiedykolwiek będę. Na razie mój artyzm to jedna wielka improwizacja. Robię to, co czuję. Wiem, że nie potrafię udawać głupca i nie chcę też zgrywać mądrali.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?