Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Gadżety

Creative Aurvana In-Ear3 – ok. 600 zł

Creative Aurvana In-Ear3 – ok. 600 zł
Wysoką cenę dousznych słuchawek uzasadnić może tylko doskonałe brzmienie. Producent zapewnia, że nowy model z serii Aurvana oferuje studyjną jakość dźwięku porównywalną z miniaturowymi głośnikami. Słuchawki dysponują m.in. podwójnymi przetwornikami – oddzielnie dla wysokich i niskich tonów i pasywną zwrotnicą – jak prawdziwe głośniki. Konstrukcja z miękkimi silikonowymi wkładkami dostępnymi w różnych rozmiarach blokuje 98 proc. zewnętrznego szumu.

Microsoft LifeCam VX-800 – 49 zł
Największymi zaletami nowej kamery Microsoftu do komputerów jest łatwość instalacji i niska cena. Do połączenia wystarczy tylko port USB – nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie. Sama kamera ma skromną rozdzielczość (tylko VGA), wbudowany autofokus i mikrofon. Microsoft przyznaje, że jest to idealne i tanie rozwiązanie dla osób posiadających starsze notebooki, niewyposażone fabrycznie w kamery nad ekranami.

HTC EVO 3D – 2499 zł
Oferujący złudzenie trójwymiarowego obrazu ekran w nowym telefonie HTC nie wymaga stosowania specjalnych okularów. Ma przekątną 4,3 cala, a wyświetlać można na nim zdjęcia i filmy wykonane podwójną kamerą o rozdzielczości 4 megapikseli. Działający w systemie Android smartfon wyposażono również w funkcję HTC Watch umożliwiającą oglądanie na komórce najnowszych przebojów filmowych. Nowy telefon będzie dostępny w Polsce na początku sierpnia.
—Opracował Piotr Kościelniak

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez