Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

FOT. KRZYSZTOF LOKAJ/FOTORZEPA

Krajobraz po rewolucji

Natalia Schiller

Zmiany muszą boleć, wymagają też żelaznej dyscypliny. Wiedzą o tym restauratorzy z programu Magdy Gessler „Kuchenne rewolucje”. Ale nie wszyscy zgadzają się z jej receptami na sukces

Wysłaliśmy swoją propozycję do programu i po paru tygodniach do nas oddzwoniono. Kilka razy przyjechała ekipa filmowa – pokręcili się, porozmawiali z nami, zrobili krótki materiał. Nie mam pojęcia, dlaczego akurat nas wybrali – mówi pani Agnieszka Jędrzejczyk, właścicielka Cinamon Cafe w Raciborzu.

– Jak to nie wiedzą, dlaczego ich wybieramy? – odpala Magda Gessler. – Decydujemy się na metamorfozę tych lokali, które najbardziej potrzebują pomocy. Właściciele najczęściej uważają, że ich knajpy są doskonałe, kierowane w sposób nienaganny i mają najlepsze na świecie jedzenie. Ale ludzie jakoś do nich nie przychodzą. Oczywiście nie jest tak, że im gorsza restauracja, tym większe ma szanse. Najciekawsze są takie miejsca, gdzie pozornie wszystko powinno grać, a sale świecą pustkami.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?