Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

n/z Roma Gasiorowska Zurawska fot. Maciej Biedrzycki/FORUM

To mój serial. Moja moda

Z Romą Gąsiorowską, aktorką i projektantką ubrań rozmawia Jolanta Gajda-Zadworna

„Stara bardzo...” – czy to nie kokieteria 30-latki, która tak tytułuje swoją pierwszą kolekcję ubrań?

To w pewnym sensie gra słów. A przy tym pomyślałam, że śmiesznie będzie, kiedy ktoś ubrany w moje ciuchy na komplement w stylu „piękna sukienka” odpowie: „stara bardzo”.

Projektowanie ubrań to jednorazowa przygoda, zabawa ze sztuką czy może całkiem poważna życiowa alternatywa?Zawsze o tym marzyłam, wreszcie się odważyłam. Nie poprzestanę na jednej kolekcji. Jest również gotowa kolekcja męska: koszulki i akcesoria. A na jesień szykuję kolejne odcinki. To mój serial. Moja moda na sukces.

W konkursie zakończonego niedawno 36. FPFF w Gdyni znalazły się trzy filmy z pani udziałem. Na brak aktorskich propozycji pani nie narzeka?


Nie narzekam.

Ale do Gdyni przyjechała pani dopiero, by odebrać nagrodę za główną rolę w filmie „Ki”. Wcześniej nie było czasu czy wiary?


10 czerwca otwierałam sklep. To było eksperymentalne, jednorazowe wydarzenie, impreza w warszawskim klubie:
DJ plus wizualizacje, plus wideo art, plus ruchowy performance z udziałem profesjonalnych tancerek i aktorów. Trudno było doszukać się w tym mody. Narobiłam zamieszania. A to dopiero początek.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO