Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Opancerzone limuzyny dla książąt

Robert Przybylski

Luksusowe marki aut używają koronowanych głów do reklamy. Rolls-Royce i Bentley wykorzystują brytyjską królową, Mercedes dostarczał samochody kajzerowi i cesarzowi Japonii, zaś 2 lipca orszak ślubny księcia Monako składał się z siedmiu hybrydowych lexusów LS 600h, z których jeden miał nadwozie landaulet z poliwęglanowym, ważącym 28 kg dachem. Auto zostało przerobione w belgijskim warsztacie firmy Carat SecuritLuksusowe marki aut używają koronowanych głów do reklamy.

Rolls-Royce i Bentley wykorzystują brytyjską królową, Mercedes dostarczał samochody kajzerowi i cesarzowi Japonii, zaś 2 lipca orszak ślubny księcia Monako składał się z siedmiu hybrydowych lexusów LS 600h, z których jeden miał nadwozie landaulet z poliwęglanowym, ważącym 28 kg dachem. Auto zostało przerobione w belgijskim warsztacie firmy Carat Security Group, specjalizującej się w produkcji opancerzonych aut: od limuzyn po autobusy i ciężarówki. Carat ma siedem warsztatów na całym świecie, w tym cztery w Ameryce Południowej, i rocznie sprzedaje 1600 specjalnych samochodów. Polscy politycy od niedawna jeżdżą opancerzonymi w Niemczech audi. W Polsce opancerzone samochody produkuje m.in. AMZ Kutno, ale jeszcze żadnej limuzyny nie zbudowało.
y Group, specjalizującej się w produkcji opancerzonych aut: od limuzyn po autobusy i ciężarówki. Carat ma siedem warsztatów na całym świecie, w tym cztery w Ameryce Południowej, i rocznie sprzedaje 1600 specjalnych samochodów. Polscy politycy od niedawna jeżdżą opancerzonymi w Niemczech audi. W Polsce opancerzone samochody produkuje m.in. AMZ Kutno, ale jeszcze żadnej limuzyny nie zbudowało.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy