Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Opancerzone limuzyny dla książąt

Robert Przybylski

Luksusowe marki aut używają koronowanych głów do reklamy. Rolls-Royce i Bentley wykorzystują brytyjską królową, Mercedes dostarczał samochody kajzerowi i cesarzowi Japonii, zaś 2 lipca orszak ślubny księcia Monako składał się z siedmiu hybrydowych lexusów LS 600h, z których jeden miał nadwozie landaulet z poliwęglanowym, ważącym 28 kg dachem. Auto zostało przerobione w belgijskim warsztacie firmy Carat SecuritLuksusowe marki aut używają koronowanych głów do reklamy.

Rolls-Royce i Bentley wykorzystują brytyjską królową, Mercedes dostarczał samochody kajzerowi i cesarzowi Japonii, zaś 2 lipca orszak ślubny księcia Monako składał się z siedmiu hybrydowych lexusów LS 600h, z których jeden miał nadwozie landaulet z poliwęglanowym, ważącym 28 kg dachem. Auto zostało przerobione w belgijskim warsztacie firmy Carat Security Group, specjalizującej się w produkcji opancerzonych aut: od limuzyn po autobusy i ciężarówki. Carat ma siedem warsztatów na całym świecie, w tym cztery w Ameryce Południowej, i rocznie sprzedaje 1600 specjalnych samochodów. Polscy politycy od niedawna jeżdżą opancerzonymi w Niemczech audi. W Polsce opancerzone samochody produkuje m.in. AMZ Kutno, ale jeszcze żadnej limuzyny nie zbudowało.
y Group, specjalizującej się w produkcji opancerzonych aut: od limuzyn po autobusy i ciężarówki. Carat ma siedem warsztatów na całym świecie, w tym cztery w Ameryce Południowej, i rocznie sprzedaje 1600 specjalnych samochodów. Polscy politycy od niedawna jeżdżą opancerzonymi w Niemczech audi. W Polsce opancerzone samochody produkuje m.in. AMZ Kutno, ale jeszcze żadnej limuzyny nie zbudowało.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej