Najnowsza interwencja Uważam Rze

Świat

Kościół otwiera się na obecność w sieci

Od zeszłego tygodnia pod adresem www.news.va można znaleźć wybór informacji i komentarzy dotychczas rozsianych po różnych watykańskich środkach przekazu.


Przedstawiając nową inicjatywę medialną, abp Claudio Maria Celli, przewodniczący Papieskiej Rady ds. Środków Społecznego Przekazu, wyjaśnił, że portal News.va będzie publikował informacje opracowywane przez agencje prasowe Vatican Information Service i Fides, komunikaty watykańskiego biura prasowego, a także publikacje dziennika „L’Osservatore Romano”.


Portal przekazuje informacje o działalności i nauczaniu papieża oraz najważniejszych wydarzeniach z życia Kościoła i ze świata. Rusza on w dwóch wersjach językowych: po włosku i angielsku.
—p.k

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej