Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Paweł Burdzy

Urlopy w pełni, „Super Express” radzi: „policzyliśmy za Ciebie, to możliwe – wakacje za 500 zł”. Dwa tygodnie nad morzem czy w górach z bliską sercu osobą. Przepis jest prosty. Mieszkamy na polu namiotowym. Menu: chińskie zupki (poniżej złotówki za sztukę), konserwa 3–5 zł. Zapłacić za wakacje pół tysiąca – przyjemne, spędzić ten czas z ukochaną/-ym – bezcenne.


Gazety alarmują: rynek pracy się skurczył, co wywołuje ludzkie tragedie. „Dramat BRACI MROCZKÓW: nikt nie chce dać im pracy” – to „Super Express”. Dodaje on: rodzimi twórcy od dawna nie mają propozycji dla bliźniaków. Czyżby została emigracja za chlebem do Hameryki? „Cała Polska szuka pracy dla KRZYSZTOFA IBISZA” – informuje też „Fakt”. Okazuje się, że gwiazdor jest „za dobry”, więc pracy dla niego nie ma. Czyżby jednak Hollywood, znaczy emigracja za chlebem?

Grupa wykluczonych aktorów/konferansjerów rozrasta się szybko, co może mieć straszne skutki. W tej grupie nie ma JOANNY „DŻOŁANY” KRUPY, bo akurat ona przyczynia się do wzrostu PKB. Specjalnie dla niej sprowadzono maszynę do wyszczuplania ProShockIce. Dzięki niej Krupa „straci 4 cm w obwodzie uda” i będzie mogła porównać swe wdzięki z... DODĄ. „Dżołana do Dody: pokaż swój cellulit” – krzyczy czołówka „SE”. Przy tym Pojedynku Na Pupy zblednie nawet prezydencja!

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Wojciech Romański

W smoczym kręgu