Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Paweł Burdzy

Wakacje w rozkwicie, a wokoło nas pełno Muchy. ANNY MUCHY. Mucha na billboardach, Mucha na okładkach kolorowych pism. Z brzuszkiem, bo w piątym miesiącu ciąży. Ale jak na nowoczesną aktorkę żyjącą przecież w coraz bardziej nowoczesnym kraju przystało: „dziecko tak, małżeństwo nie” – jak informuje na okładce magazyn o gwiazdach „Show”.

I dalej cytat wypowie-dzi aktorki, drwiącej z (tak staromodnej przecież instytucji) małżeństwa: „Najlepszy seks jest z żonatymi. Cenię żonatych za dyskrecję. Miałam faceta, który był na tyle dyskretny, że zapomniał powiedzieć o mnie swojej żonie”. Wiem, nowoczesność nowomieszczan zobowiązuje, ale troszkę więcej (staromodnej, wiem, wiem) kindersztuby i dyskrecji by się przydało.Ale gdy w ponowoczesnym raju trwa zawzięta walka o byt, nie czas ronić łzy nad wartościami pachnącymi naftaliną. Trzeba krzyczeć o pracę i zarobek. Jak TOMASZ STOCKINGER, który „Super Expressowi” wypłakuje swój dramat. „Dopóki jestem w »Klanie«, nie ma takiej możliwości, żeby zagrać w filmie albo innym serialu” – mówi aktor.

Jeśli dodać do tego wielki nagłówek z „Faktu” – „Wielka klapa Dody”– o niepowodzeniu najnowszej płyty piosenkarki, można naprawdę się zasmucić. Bo przecież pomimo starań obu tabloidów ani słychu, ani widu nowych angaży dla KRZYSZTOFA IBISZA i BRACI MROCZKÓW. Jak nic powrót recesji (jak mówią ekonomiści w nietypowym kształcie U) staje się na naszych oczach smutną rzeczywistością.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy