Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Minivan przyszłości

Kto jak nie Renault może we Frankfurcie przedstawić minivana przyszłości? Renault, obok Chryslera i Fiata, jest jednym z pionierów sprzedaży minivanów. Minivan przyszłości nazwany Frendzy ma elektryczny napęd i w wersji pokazowej jest ruchomym biurem, oczywiście z połączeniem internetowym. Frendzy posiada niesymetryczną karoserię – od strony chodnika tylne drzwi są odsuwane, zaś od strony jezdni otwierane pod wiatr. Renault poszukuje atrakcyjnej stylistyki, bo wbrew zapowiedziom sprzed kilkunastu lat minivany nie podbiły rynku – mają wizerunek nieciekawych aut dla mam, a modne są SUV-y, których sprzedaż nieustannie rośnie. Jeżeli Frendzy wejdzie do produkcji, będzie konkurowało z minivanami opracowanymi przez koncern Fiata-Chryslera. Po 2017 r. Fiat nie będzie w tym segmencie współpracował z koncernem PSA Peugeot/Citroën.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?