Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Ludzie sami wybierają metodę

Kamilla Staszak

Dlaczego postanowił pan podać Jeana-Michela Cohena do sądu?

Aby zaprzestał być agresywnym i rozsiewać oszczerstwa dotyczące mojej metody. Cohen jest moim byłym uczniem i najprawdopodobniej źle przyjął mój międzynarodowy sukces. Jak większość dietetyków od ponad 60 lat nie potrafi zrozumieć, że diety niskokaloryczne na poziomie 1500, 1200 lub nawet 900 kcal dziennie są nieefektywne. Razem z Cohenem publikujemy swoje książki w tym samym domu wydawniczym. Z tą różnicą, że jego zalegają na półkach, a moje znajdują się na listach bestsellerów. To, co go zdenerwo- wało, to moim zdaniem pewien sondaż, który pokazał, że 30 proc. Francuzów, którzy zdecydowali się na odchudzanie, wybrało moją metodę, a zaledwie 4 proc. – jego.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?