Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Podsłuchane pod drzwiami

Łukasz Warzecha

– Cześć, Donek. Mogę?
– Jasne, wchodź, Paweł. Co jest?

– Radzio do mnie wydzwania.
– A ten czego znowu chce?

– Przestraszył się, że jak jest tym niby-szefem kampanii, to po wyroku Trybunału będzie musiał zacząć coś robić. Załatwiać billboardy i takie tam.


– To jednak jest idiota.

– Zgadza się, ale mu tego przecież nie powiemy. Wyjaśniłem mu, że billboardy to my mamy na wszelki wypadek zarezerwowane od maja, a on ma tylko dawać gębę i nic więcej nie robić.
– A on co?

– Nic, poudawał przez chwilę, że jest oburzony, i się rozłączył.

– Hm… Paweł, przypilnuj go, bo jak zacznie nam tu sypać swoimi genialnymi pomysłami, to się spod nich nie wygrzebiemy. Aha, i dostarcz mi tu listę tych sędziów, którzy nam uwalili dwudniowe głosowanie i zakaz płatnych spotów. Trzeba im będzie kiedyś podziękować.

– Jasne. A teraz masz tu świeżą niebieską koszulę i chodź do ogrodu, przyjechała ekipa nagrywać pierwsze spoty. Najpierw zrobimy taki, gdzie trzymasz owieczkę.

– Owieczkę? Porąbało cię?! A jak na mnie narobi?

– Mamy dwa garnitury i cztery koszule na zmianę. A owieczka jest wypchana, na zamówienie, i dobrze się kojarzy: łagodna, milutka i puchata. Nie marudź. Wszystko, Donek, dla ojczyzny.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej