Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Justyna Steczkowska - wokalistka. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

Na miłość trzeba mieć czas

Sylwia Krasnodęmbska

Piosenkarka Justyna Steczkowska mówi o miłości, wierności, życiu w blasku fleszy i poza nim

W świecie gwiazd rozwody są na porządku dziennym. Odnoszę wrażenie, że mówienie o kryzysach miłosnych służy nawet podnoszeniu popularności. Jedna z artystek zaprosiła, jak pamiętamy, fotoreporterów do sądu podczas rozprawy rozwodowej. Pani ma tego samego męża od 11 lat. Ciśnie się na usta – jak to możliwe?

Są wśród nas gwiazdy, które zdobyły popularność, sprzedając zarówno swoje prywatne życie, jak i wszystko, co inni chcą kupić. Nie jestem osobą, która ma prawo umoralniać innych ani też ich oceniać, bo w przypadku emocji i miłości każdy musi rozsądzić to według własnego sumienia. Są też artyści, którzy starają się ukryć przed światem to, co dla nich najcenniejsze, czyli miłość i swoją rodzinę, ale media nieustannie żądne igrzysk i chleba potrafią zachowywać się czasem jak wredna teściowa. Nie ułatwia to na pewno życia prywatnego małżeństwom, w których chociaż jedna ze stron jest osobą popularną. Związek dwojga ludzi jest delikatną pajęczyną utkaną z emocji i każda ocena z zewnątrz niszczy ją od środka.

Panią też już rozwodzono w kolorowych pismach. Jak się pani wtedy czuła?

Na pewno nie czułam się dobrze, ale oboje potrafimy mieć do tego dystans i – jak widać – to, co mamy sobie do powiedzenia, jest dla nas ważniejsze niż to, co mówią inni.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez