Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

O czym nie warto pamiętać

Piotr Gursztyn

Premier miał dać do zrozumienia zaufanym towarzyszom, że jeżeli media zapomną o Ćwiąkalskim, to jemu wsio ryba

Łączy ich to, że są członkami „Międzyresortowego zespołu do spraw koordynacji działań podejmowanych w związku z tragicznym wypadkiem lotniczym pod Smoleńskiem”. Łączy ich też to, że jeden jest kawalerem orderu Pro Ecclesia et Pontifice, a drugi medalu Milito pro Christo. A najbardziej to, że ich nazwiska wymieniane są wśród pierwszych kandydatów do rozliczenia za Smoleńsk.

Tomasz Arabski i Bogdan Klich – kawalerowie owych świątobliwych orderów – znienawidzili media. Mimo że jeden był dziennikarzem, a i u drugiego był medialny epizod. Codziennie patrzą, czy i jak media komentują sprawę posmoleńskich rozliczeń personalnych.

Najgorzej jest wtedy, gdy ktoś przypomni sprawę ministra Ćwiąkalskiego zdymisjonowanego za śmierć jednego więźnia. Albo wyrzucenie Sławomira Nowaka z kancelarii premiera za... No właśnie za co? Bo przecież nie za aferę hazardową? Zdaje się, że za „wysokie standardy”. Albo Grzegorza Schetyny z rządu?

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy