Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

BARTLOMIEJ BARCZYK / AGENCJA GAZETA

Dźwięki spod trzepaka

Dominika Węcławek

Artur Rojek, dyrektor artystyczny OFF Festivalu Katowice i lider grupy Myslovitz, mówi o odkrywaniu muzycznych skarbów

W  dzieciństwie chciałeś być jak Jacques Cousteau – podróżować po całym globie, nurkować, docierać do tego, co cenne. Coś z tego marzenia przetrwało – jeździsz po świecie, na koncerty i festiwale, poszukując muzycznych skarbów. Marzenie się spełniło?

W byciu podwodnym archeologiem najbardziej podobał mi się akurat silny związek z wodą. Myślę jednak, że rzeczywiście moja praca sprawia mi przyjemność zbliżoną do tej, jaką musi odczuwać Jacques Cousteau. A to dlatego, że nasze zawody związane są z przygodą, realizowaniem pewnych pasji.

Twoje artystyczne dziecko – OFF Festival – rozpoczyna się lada chwila, lista artystów i godziny występów dopięte. Czyżbyś mógł odetchnąć z ulgą?

Nie. Dopiero, gdy odbędą się koncerty i wszystko będzie w porządku, przyjdzie czas na odpoczynek. Teraz jesteśmy na etapie szczegółowych ustaleń, staramy się, by wszystko przebiegało tak, jak sobie wymyśliliśmy.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej

Wojciech Romański

W smoczym kręgu