Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Powiedzieli: Blokada Szczepkowskiej

Moje zdolności, jeśli je mam, raczej irytują, niż powodują jakiś ruch. Coś się zaczyna kręcić i nagle z jakiegoś powodu ustaje. Podpisuję umowę na rolę świętej Faustyny. Szyją mi już habit. Nagle zmieniają aktorkę. Posyłają mi szereg terminów zdjęć do roli Telimeny z prośbą, żebym je sobie zarezerwowała. I nagle zmiana decyzji. A Curie to klasyka gatunku. Boże... Sama się śmiałam z producentem filmu kilka lat temu, że ja napiszę scenariusz do Skłodowskiej, a zagra ktoś inny. I już wiemy, że zagra. Zawsze nagle coś się dzieje na łączach. Jest jakaś „grupa sprawująca władzę”.

A czy nie wpływa na to wszystko pani światopogląd? „Wygarniam prawdę”. Też typowe. Moja przyjaciółka z ADHD zawsze dzwoni do mnie przed rozmową z szefem – trzymaj za mnie kciuki, żebym nie wygarnęła. Ja wygarnęłam wielokrotnie i płacę za to.

Joanna Szczepkowska dla „Gali”    —wyb. ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?