Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Gadżety

Piotr Kościelniak

Sony Vaio VPC-CA2S1E/L
– 2999 zł
„Rekreacyjne” kolory nie oznaczają słabych osiągów. Procesor Intel Core i3 oraz karta graficzna ATi Mobility Radeon pozwolą uruchamiać gry, montować filmy czy bezproblemowo redagować dokumenty. Przycisk One touch WEB pozwala błyskawicznie uzyskać dostęp do Internetu bez uruchamiania całego systemu.

Logitech Harmony 200
– 79,99 zł
Uniwersalne piloty to sposób na pozbycie się oddzielnych sterowników do telewizora, odtwarzaczy czy sprzętu audio. Dzięki temu modelowi można obsłużyć do trzech urządzeń wybranych z listy 250 tys. produktów. Instalacja jest prosta, lecz wymaga komputera i stworzenia konta. Później wystarczy tylko wybrać, które urządzenia posiadamy, a pilot zostanie automatycznie zaprogramowany.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?