Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Dookoła kierownicy

Robert Przybylski

Startujący w barwach Verva Kuba Giermaziak, który na Hungaroringu pod koniec lipca wygrał w doskonałym stylu wyścig w Pucharze Porsche, ma szanse na starty w Formule 3 w barwach Star – niemieckiej sieci stacji Orlenu. Specjaliści uważają, że jeżeli wykaże się sukcesami w F3, ma szansę na prowadzenie bolidu F1 już w 2014 r.

Lawinowo rośnie popyt na samochody zasilane gazem. Największy polski producent samochodowych instalacji LPG, spółka AC, która zdobyła połowę polskiego rynku, wprowadziła czwartą zmianę, aby podołać popytowi. W fabryce pracuje pół tysiąca osób.

W  lipcu Ford Fiesta obchodził 35. urodziny. W tym czasie fabryki wyprodukowały 15 mln egzemplarzy tego samochodu. W sprzedaży jest szósta generacja wypuszczana przez zakłady w Hiszpanii, Niemczech i Chinach. Fiesta jest jednym z najpopularniejszych modeli marki Ford w Europie. Konkuruje m.in. z Renault Clio, Peugeotem 207, Oplem Corsą i Toyotą Yaris.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez