Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Polska cztery razy „naj”!

Piotr Gabryel

Premier przekonuje opinię publiczną w kraju i na świecie, że Polska jest „naj” każdego dnia, od rana do wieczora

Według Donalda Tuska nasz kraj jest najzieleńszą z zielonych wysp, jest najlepiej zarządzanym państwem w Europie, ma najlepszego ministra finansów, mieliśmy najlepszego ministra obrony narodowej (Bogdana Klicha), a nasza polityka zagraniczna nie ma dziś sobie równych. I tak dalej, bez końca. Jeśli się nieco rozejrzeć, coś w tym, że Polska jest „naj”, jest. Niestety, nie oznacza to najlepszych wieści dla nikogo z nas.

Po pierwsze bowiem, Polska jest krajem, który najdrożej w Europie kupuje gaz. Za błękitne paliwo Rosjanie nakazali nam płacić więcej niż na przykład Niemcom, a nasz rząd się na to zgodził, a w każdym razie jakoś głośno nie protestował, na domiar złego próbując nam wmówić, że zrobił dla nas świetny interes. A co z faktu, że najdrożej płacimy za gaz, wynika dla zawartości naszych portfeli, wyjaśniać chyba nie trzeba.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy