Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Dookoła kierownicy

Robert Przybylski

Mini zakończyło w Wielkiej Brytanii testy elektrycznych aut. Przez rok brytyjscy kierowcy jeździli 40 elektrycznymi mini; koszt przejazdu mili wynosił dwa pensy, a dzienny dystans dochodził do 48 km. Samochody były ładowane wyłącznie w domach z braku publicznie dostępnych gniazdek. Cztery piąte kierowców stwierdziło, że mini E wystarczył do odbycia 80 proc. wyjazdów. Wszystkim podobało się przyspieszenie 204-konnego elektrycznego auta, zaś połowa uważała, że poniżej 20 km/godz. samochód powinien mieć sygnał dźwiękowy ostrzegający pieszych.

Według producenta lakierów samochodowych BASF Coatings w nadchodzących latach nadal będą modne następujące kolory: brązowy w ziemistych odcieniach, indygo, miętowy i złamana biel. Modne lakiery mają zredukowany połysk, co ma odzwierciedlać nową świadomość ekologiczną. Specjaliści BASF spodziewają się także nowych odcieni: błękitu LED, świetlistego turkusu, połyskującej czerni oraz jasnej czerwieni. Konkurencyjny dostawca lakierów Dupont wskazuje, że w Europie do najpopularniejszych kolorów od wielu lat należą: srebrny, biały i czarny.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy