Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Co dalej z ustawkami w tabloidach?

Małgorzata Subotić

Ministerialne gacie stanu” to jeden z najbardziej subtelnych komentarzy na Twiterze do ustawki w tabloidzie szefowej polskiej edukacji Katarzyny Hall. Nawet chyba diabeł by tego lepiej nie wymyślił, gdyby akurat zapałał żądzą zrobienia krzywdy pani minister.

Ale Katarzyna Hall zrobiła sobie krzywdę na własne życzenie. Przy okazji zrobiła też krzywdę partii Donalda Tuska. A tego partyjne samce alfa nie wybaczają.

Cóż, stało się. Czy jednak ta wpadka-ustawka zmieni coś w stosunku polityków do promowania się w tabloidach? Elementarna logika i instynkt samozachowawczy nakazywałyby zmianę.

Tym bardziej że przykre doświadczenia z obrazkową autopromocją mieli już inni. To na pewno nie jest gra dla amatorów. Poległ na niej były premier Kazimierz Marcinkiewicz, gdy uwierzył, że sam – bez pomocy swojego PR-owca Konrada Ciesiołkiewicza – może ją prowadzić. Kłopoty miała też Nelly Rokita.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy