Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Machanie na wodzie

Ryszard Makowski

Są miejsca, gdzie wszyscy są sympatyczni i życzliwi. Weźmy choćby Jezioro Nidzkie

Na brzegu to na brzegu. Różnie bywa. Jednak gdy wypłynie się na wodę, niekoniecznie szeroką, pojawia się niespotykana wspólnota. Poza, oczywiście, działaniami wojennymi czy piratami, ale te tutaj pomińmy. W pogodny sierpniowy weekend na Jeziorze Nidzkim, najbardziej wysuniętym na południe z Wielkich Jezior Mazurskich, spotyka się samych fajnych ludzi.

Nieprawdopodobne, a jednak. I nie trzeba być wytrawnym wodniakiem, wystarczy wykupić bilet na statek wycieczkowy, by przez godzinę znaleźć się w świecie przyjaznym i uśmiechniętym. Urokliwy rejs gwarantuje „Kormoran”, którego kapitan zapewnia niezwykle ciekawą gawędę przez głośniki skierowane na pokład. Z jachtów, łodzi motorowych, kajaków, rowerów wodnych, materaców, rzesze mniej lub bardziej roznegliżowanych rodaków entuzjastycznie reagują na „marynarzy” z jednostki pływającej i machają jak opętani.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?