Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Powiedzieli: Jak uwodzić, to po ułańsku

Do czasu, gdy nie poznałem żony, ustatkowanie się nie wychodziło. Patrycja jeszcze w okresie naszego narzeczeństwa wyrzucała mi, że jestem kobieciarzem. (...)

Blondynki. Im pozostał pan wierny... Przepraszam. Tej jedynej.

Spotykałem w życiu i brunetki, i szatynki, ale tą jedną jedyną okazała się blondynka. Patrycja sprawiała wrażenie osoby, która szybko przełamuje bariery. Okazało się, że pozory mylą. Choć była osobą uśmiechniętą i serdeczną, jednocześnie potrafiła mocno zaznaczać granicę i trzymać dystans. Nie dała się zaczarować. Początkowo moje rozmaite próby nawiązywania kontaktu, czasami dość takie ułańskie, z dużą pewnością siebie, odbijały się od muru.

Porażka. Tym bardziej że z poprzednimi kobietami się panu udawało.

Można tak powiedzieć.

Zbigniew Ziobro dla „Gali” 25 (457)

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe