Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Gadżety

Piotr Kościelniak

Dymo CardScan Executive
– 643 zł

Choć większość kontaktów odbywa się dziś przez Internet, wymiana wizytówek pozostaje częścią biznesowego rytuału. Skaner do wizytówek ułatwia przełożenie informacji papierowych na wersję elektroniczną. Oprogramowanie umieszcza zeskanowany tekst we właściwych polach bazy adresowej. W połączeniu z innymi urządzeniami firmy (drukarkami) można je później łatwo wykorzystać do tworzenia etykiet adresowych.

Skullcandy Lowrider Gold
– 179,90 zł

Te słuchawki zaprojektowano specjalne po to, aby je zauważyć. Ich charakterystyka brzmienia pasuje najlepiej do muzyki rockowej i punkowej – twierdzi producent. Zaletą złotych słuchawek jest możliwość ich łatwego składania – można z nich zrobić kulkę.

Prestigio GeoVision 5500BTF
– ok. 600 zł

Na pięciocalowym ekranie tej nawigacji samochodowej można oglądać nie tylko mapy drogowe, ale również filmy, zdjęcia, czytać e-booki, a nawet grać. Urządzenie wykorzystuje oprogramowanie iGO Primo z mapą całej Europy. Dzięki Bluetooth może łączyć się z telefonem komórkowym, a nadajnik radiowy FM oznacza, że komunikaty o ruchu drogowym oraz ścieżkę dźwiękową z filmów można odsłuchać na samochodowym sprzęcie audio.

Global Technology Mayor
– dostępny od września

To kolejny na naszym rynku telefon przeznaczony dla starszych osób. Ma czytelny ekran, duże klawisze i proste funkcje. Z tyłu znajduje się przycisk SOS, automatycznie łączący z wybranym wcześniej numerem.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy