Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Gadżety

Piotr Kościelniak

Blow MP4 X15
– 179 zł

Nietrudno dostrzec, że inspiracją dla nowych odtwarzaczy MP4 Blow były urządzenia Apple. Model X15 ma ekran wielkości 2,8 cala. Umożliwia odtwarzanie muzyki, przeglądanie zdjąć i plików wideo. Standardowo wyposażony jest w 4 GB wbudowanej pamięci. Można ją poszerzyć do 36 GB. Podobnie jak pierwowzór z logo jabłuszka tak i ten odtwarzacz zamknięto w solidnej metalowej obudowie i dodano do niego dotykowy ekran. Odtwarzacze Blow mają również wbudowane tuner radiowy i korektory barwy dźwięku. Umożliwiają też nagrywanie.Sanyo PLC-XU4001
– 5999 zł


Możliwość sterowania i monitorowania pracy projektora przez sieć komputerową to najważniejsza cecha tego projektora. Wyposażony jest w mocną lampę dającą jasny i kontrastowy obraz w każdych warunkach oświetleniowych. Wystarcza ona nawet na 5 tys. godzin pracy. Jest też złącze HDMI ułatwiające podłączenie do źródła obrazu. Projektor wyposażony jest w solidny głośnik 10 W, co obniża koszty instalacji multimedialnej w sali.

Microsoft Explorer Touch Mouse
– 149 zł

Ta mysz komputerowa ma dwie ważne cechy. Pierwsza: na jednym zestawie baterii może pracować... półtora roku. Druga – zamiast tradycyjnego kółka przewijania posiada pasek dotykowy pozwalający przesuwać zawartość okna w pionie i poziomie. Ma też pięć programowalnych przycisków, które można przypisać do wybranych przez użytkownika funkcji. Podobnie jak wszystkie nowsze myszki komputerowe tak i ta została wyposażona w technologię BlueTrack pozwalającą korzystać z niej na praktycznie dowolnej powierzchni. Dla podróżujących z laptopem to istotna informacja: miniaturowy odbiornik można wpiąć w port USB i już go tam zostawić.

Canyon Weather Master CNS-DC3
– ok. 200 zł


Stacje pogodowe są stacjonarne z samej definicji. Dlatego nowy – przenośny – gadżet Canyon jest wart szczególnej uwagi. Umożliwia monitorowanie ciśnienia i temperatury powietrza, ma nawet cyfrowy kompas ułatwiający poruszanie się w terenie. Na biwaku czy łódce przydadzą się zwykłe zegarek i budzik. Dzięki solidnemu uchwytowi można ją przytroczyć do plecaka lub paska. Urządzenie jest oczywiście wodo- i kurzoodporne.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy