Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Technohit

Piotr Kościelniak

Navigon 42 Premium
– 779 zł

Zaawansowana technicznie nawigacja samochodowa umożliwia bezpieczne wytyczenie trasy i – jeżeli zajdzie taka potrzeba – jej zmianę, jeśli będą korki. Najważniejszym atutem tego urządzenia z ekranem wielkości 4,2 cala jest łatwość obsługi – przeglądanie mapy, nawigacja i wprowadzanie celu podróży. W pamięci nawigacji zapisano dane 44 krajów – chwali się producent. System wyposażony jest w asystenta pasa ruchu ułatwiającego wykonanie zalecanych przez system manewrów. Jest również opcja informowania o korkach oraz komunikatów głosowych. System nawigacji korzysta również z informacji radiowych (TMC) i w zależności od nich modyfikuje trasę. Dla bezpieczeństwa kierowcy urządzenie może być sterowane głosem.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?